EN

Nivy Tower

Nová architektonická dominanta Bratislavy ponúka najmodernejšie technológie, dychberúce výhľady no najmä flexibilitu - priestorovú, časovú i finančnú. To všetko v dynamicky sa rozvíjajúcej zóne Nové Nivy, s priamym napojením na dopravný uzol - medzinárodnú autobusovú stanicu.

Dokonalá synergia

Adresa, ktorú vidno z diaľky

Nivy Tower je súčasťou projektu Nivy, ktorý sa stal srdcom zóny Nové Nivy. Svojou výškou a unikátnou polohou je Nivy Tower ikonou nielen novej štvrte,...

Flexibilita bez limitov

Nivy Tower je projekt, ktorý posúva hranice flexibility pracovných priestorov. Riešenia a možnosti nájmu sa v Nivy Tower vzájomne podporujú a dopĺň...

Nenápadné a inteligentné

Bezkontaktné vstupy, inteligentné parkovanie, či najrýchlejšie výťahy v krajine. To je len zopár z riešení základného smart balíka, vďaka ktorému...

Viac, ako by ste čakali

Concierge, zdieľané bicykle, zázemie pre športovcov a cyklistov či aplikácia v mobile pre jednoduchú správu služieb. Sme presvedčení, že zážitok...

Flexibilné riešenia pre každého

viac ako 31 000 m2
V najvyššej budove na Slovensku si každý nájde svoje miesto, jedinečné a osobité zároveň.
Či už ste start-up, scale-up, stredná firma alebo korporácia, vďaka variabilite a flexibilite, ktoré sú podstatou Nivy Tower, bude váš priestor reflektovať vaše potreby. Otvorí vám nové možnosti z hľadiska času, priestoru aj financií. Jednoducho povedané, kombináciou rôznych typov priestoru a nájmu získate v čase to, čo vaša firma a zamestnanci potrebujú.
Mám záujem

Možnosti nájmu

Nivy Tower zvládne výzvy každej firmy. Vďaka možnosti kombinovať a vyberať si z výhod jednotlivých možností nájmu vzniká nespočetné množstvo riešení. Hľadáte stabilný priestor, konferenčné miestnosti potrebujete len občasne a váš tím má nový časovo vymedzený projekt, na ktorý sa potrebuje sústrediť? Žiaden problém.

Tradičný priestor

Pohľad na pracovisko, jeho atribúty a služby, ktoré by malo užívateľom poskytovať, sa dynamicky mení a už dávno prekročil hranice fyzického priestoru. Etablovan...
 • Ideálne pre stredné a veľké firmy
 • Stabilita na viac rokov
 • Bonusy od prenajímateľa vo forme nájomných prázdnin alebo príspevkov na fit-out
 • Najvyšší štandard použitých technológií (inteligentné LED svietenie, sensory CO2, smart parking, ...)
 • Balíky služieb pre personalizáciu priestoru a jeho vybudovanie na mieru
Mám záujem

Servisovaný priestor

Čoraz dôležitejšia je pre firmy flexibilita a možnosť rásť, prípadne sa zmenšovať. Odpoveďou sú Qubes, flexibilná forma prenájmu zariadeného priestoru. Tieto šk...
 • Ideálne pre stredne veľké firmy a projektové tímy
 • Dĺžka nájomnej zmluvy sa prispôsobuje podľa potreby
 • Možnosť meniť veľkosť priestorov
 • Plne vybavené kancelárie vo vašej identite
 • Personalizované balíky služieb
Mám záujem

Coworkový priestor

Co-worková platforma HubHub poskytuje okrem priestoru pre freelancerov, start-upy a projektové tímy aj priestor pre prácu s talentom, inováciami s presahom na v...
 • Ideálny pre jednotlivcov a tímy do 25 ľudí
 • Rôzne možnosti členstva od dedikovanej kancelárie po jednodňové prenájmy
 • Komunitné eventy
 • Možnosť znižovať či zvyšovať počty členstiev
 • Špeciálne zvýhodnený Community membership
Mám záujem

Možnosti služieb

Okrem hardvéru, ktorým je samotný priestor a jeho flexibilné varianty, ponúka Nivy Tower softvérovú časť v podobe služieb, ktoré sa venujú bezpečnosti, ochrane zdravia a budovaniu komunít. Kým Origameo vie pomôcť presne navrhnúť, ako má zdravé a bezpečné pracovné prostredie vyzerať, Symbiosy ho vie priebežne monitorovať, vyhodnocovať a riadiť vďaka moderným technologickým riešeniam. Podporu komunít zabezpečí služba More, ktorá redefinuje správu budovy tak ako ju poznáte dnes.

Každý m2
svoj zmysel

Rozmýšľate nad tým, ako urobiť pracovný priestor efektívnym a bezpečným? Poraďte sa s našimi expertmi z Origameo.

Kancelária sa
dokáže učiť

Nebaví vás neustále riešiť klimatizáciu či hľadať voľnú zasadačku? Práve to vie vyriešiť naša symbiotická platforma, ktorá vás naučí, že technológií sa netreba báť.

K vašim
službám

Vyriešiť čistiareň alebo poštu počas pracovnej doby nemusí byť stres. Urobte radšej niečo pre svoje zdravie. Vítá vás služba More.

Pripravená na
21. storočie

Od výberu stavebných materiálov, vnútorných a vonkajších konštrukčných prvkov až po inštaláciu najnovších technológií.

Všetko spolu ladí tak, aby sa Nivy Tower mohla sebavedomo označovať ako high-tech budova 21. storočia. Okrem naplnenia všetkých štandardov energeticky úspornej a trvalo udržateľnej budovy ponúka svojim užívateľom bezkontaktné vstupy, smart parking, užívateľskú aplikáciu ako platformu spájajúcu systémy a služby v budove a veľa iného. Zároveň je každé podlažie pripravené na všetky riešenia Symbiosy. Od detailnej analýzy kvality vnútorného prostredia po sledovanie jeho obsadenosti.

Certifikovaná a
trvalo udržateľná

Akustický komfort, kvalitná a chutná voda, dostatok denného svetla či čerstvý a čistý vzduch. Nivy Tower je moderná budova spĺňajúca najprísnejšie požiadavky certifikácie Well Building Standard a BREEAM.

Efektívne využívanie energií, ochrana zdravia užívateľov či zníženie množstva odpadu sú samozrejmosťou. Hoci mnohé z riešení na prvý pohľad nevidíte, vaše pohodlie ovplyvňujú intenzívne.

 • Znižovanie spotreby vody vďaka nízkoprietokovým zariaďovacím predmetom
 • Detekcia únikov vody
 • Automatizované LED svietidlá
 • Vzduchotechnika eliminujúca riziko znovunasatia znečisteného vzduchu
 • Detektory CO2
 • Prirodzené vetranie, tepelný komfort a energetika optimalizovaná modernými počítačovými simuláciami
 • Výber fit-out materiálov s nízkym obsahom prchavých organických látok a formaldehydov

Wellbeing v praxi

Pracovisko má byť živým priestorom, zameraným na spokojnosť jeho užívateľa. Menej stresu, osobný rozvoj, pozitívny vplyv na zdravie. Túto víziu sme uplatnili aj pri Nivy Tower.

Vodné prvky pri vstupe, aktívna lobby plná zelene s možnosťou bike-sharingu či e-kolobežiek, parkovanie bicyklov v garážach či špeciálny cyklovýťah. Nechýbajú ani služby concierge, pretože čas je vzácny a my chceme, aby ste ho venovali dôležitým veciam. Spraviť si v pracovnom týždni piknik počas obeda na zelenej streche Nív? Žiaden problém, pretože Nivy Tower je v spojení so všetkým, čo potrebujete mať po ruke.

V srdci mesta

Našim klientom denno-denne prinášame v riešeniach jednoduchosť, flexibilitu a možnosť neustálej transformácie. Rovnako tak sme pristúpili aj k dizajnovaniu našich nových priestorov v Nivy Tower. Odráža sa v nich radosť z toho, čo robíme a neformálna atmosféra, ktorá nás charakterizuje. Nivy Tower je miestom, ktoré dokonale reflektuje naše potreby a hodnoty, vášeň pre technológie a flexibilitu. Dôvodom presťahovať sa do Nivy Tower bol aj potenciál celej zóny, ktorá našim zamestnancom onedlho poskytne plný komfort z pohľadu dopravy, nákupov či služieb.
„Jedným z hlavných dôvodov, prečo sme si vybrali Nivy Tower, je potenciál zóny Nové Nivy a napojenie na projekt Nivy. Tešíme sa na to, keď bude všetko dokončené. Našim cieľom je, aby zamestnanci chodili do práce usmiati a tešili sa na to, ako si napríklad dajú obed na zelenej streche. Tiež využívame servis v podobe zdieľaných bicyklov, scootrov a concierge.“
“Nivy Tower poskytuje pre našu firmu ideálne zázemie. Vysoký štandard vybavenia priestorov a tiež samotná poloha v rastúcej biznis zóne s dobrou dostupnosťou, nám vytvárajú skvelé podmienky pre stretnutnutia s našími klientami, ale aj náš ďalší rozvoj. Oceňujeme možnosti flexibilného rozširovania sa v prípade rastu firmy.“

Miroslav Pomšár

CEO, Resco.net

Bodo Schaefer

CEO Austria, Germany & Slovakia CAPCO

Tomáš Fulajtar

CEO, Grandaliro

HB Reavis

Sme poskytovateľ pracovných priestorov, pôsobiaci nielen v Bratislave, ale aj v Prahe, Varšave, Budapešti, Berlíne a Londýne. Naprieč trhmi sme dokončili unikátne mestotvorné projekty, ktorých podlahová plocha dokopy presiahla už 1,5 milióna m2. Medzi unikátne projekty patria napríklad Nové Nivy s Nivy Centrom, varšavské Varso Place, Agora v Budapešti, projekt DSTRCT.Berlin v Berlíne či londýnsky projekt One Waterloo, ktorý sa spolu s ostatnými radí medzi najväčšie projekty v Európe. Aj vďaka týmto projektom nás zaradil prestížny časopis PropertyEU na najvyššiu priečku medzi všetkými hráčmi na európskom developerskom trhu.
Okrem pracovných priestorov, šitých na mieru, ponúkame aj extra pridané služby, ktoré z pracovného prostredia robia miesto podporujúce wellbeing a produktivitu jeho užívateľov. Klienti tak majú k dispozícií konzultantskú službu Origameo, ktorá radí firmám ako efektívne využívať priestor, službu Symbiosy – technologickú smart platformu pomáhajúcu využívať potenciál priestoru alebo službu More, ktorá poskytuje bikesharing, službu concierge a organizuje podujatie podporujúce zdravý životný štýl. Súčasťou balíčka HB Reavis je taktiež možnosť využívať európsku coworkingovú platformu HubHub či flexibilné pracovné priestory Qubes.
www.hbreavis.com

Napíšte nám

HB Reavis Slovakia a.s.
Mlynské nivy 16
821 09 Bratislava
Slovenská republika


  Pozrite sa ako sa staráme o vaše osobné dáta